Įvyko tarptautinio Nordplus Junior projekto II susitikimas

 

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos sausio 12-13 dienomis aptarė atliktas projekto ,,Ikimokyklinio amžiaus vaikų, turinčių elgesio ir mokymosi sutrikimų, įtraukiojo ugdymo gairių rengimas“ užduotis, parengtų gairių turinį. Dalinosi praktine patirtimi dirbant su mokymosi ir elgesio sutrikimų turinčiais vaikais. Svečiai susipažino su lopšelio-darželio ,,Puriena“ ugdymo sistema, edukacinėmis erdvėmis. Draugiško vizito lopšelyje-darželyje ,,Versmė“ metu susipažino su specialiųjų poreikių vaikams pritaikytomis erdvėmis, išbandė sensorinio kambario galimybes,  patyrė eksperimentavimo su netradicinėmis medžiagomis džiaugsmą. O parengta kultūrinė programa-  Veiviržėnų etnokultūros centre ir pasivaikščiojimas po Klaipėdos senamiestį praturtino svečių patirtis apie Klaipėdos regioną.

Kiekvieną mėnesį, virtualių susitikimų metu, projekto komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Suomijos toliau tikslins užduočių atlikimą ir rengiamų gairių aktualijas.

 

 

 

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“