Menu Close

GERBIAMI UGDYTINIŲ TĖVELIAI,

Informuojame, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos sprendimu nuo 2020 m. balandžio 27 d. pradeda dirbti miesto ikimokyklinės įstaigos, tame tarpe ir Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“.

Įstaigą galės lankyti vaikai, kurių ABU tėvai dirba tiesioginėje darbo vietoje ir apie tai pateikia pažymas iš darbdavio.

Darželio lankyti nerekomenduojama vaikams sergantiems lėtinėmis ligomis, esantiems su tėvais karantine, gyvenantiems su asmenimis priklausančiais rizikos grupei (vyresni nei 60 m. ir/ar sergantys lėtinėmis ligomis).

Į grupę negali būti priimami karščiuojantys ar turintys užkrečiamųjų ligų požymių (sloguojantys, kosintys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimai) vaikai.

Apie ketinimą atvesti vaiką į darželį turite informuoti raštinę (tel. 846 346258), bent prieš 1 darbo dieną telefonu, o el. paštu atsiųsti pažymas iš darboviečių bei užpildytą susitarimą dėl maisto atnešimo iš namų. Maitinimas įstaigoje bus organizuojamas vėliau, atskiru sprendimu, esant didesniam vaikų skaičiui.

 

SUSITARIMAS DĖL VAIKO MAITINIMO IŠ NAMŲ ATSINEŠTU MAISTU

 

 

Su pagarba direktorė                                                                                                                                                                                                                                                                                    Virginija Letukienė

Skip to content