Menu Close

PATIKSLINTA INFORMACIJA DĖL ĮSTAIGOS LANKYMO NUO BIRŽELIO 1 D.

GERBIAMI UGDYTINIŲ TĖVELIAI,

Noriu patikslinti informaciją, kad nuo 2020 m. birželio 1 d. įstaigą gali lankyti visi norintys Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ ugdytiniai. Karantinas tęsiasi, todėl, kaip ir nurodyta ankstesniame pranešime („Rekomendacijos tėvams“ internetinėje svetainėje), vaikus reikia atvesti sveikus, nuo 7,30 val. iki 8,30 val.(lydintys asmenys su kaukėmis) ugdytiniams bus matuojama temperatūra:

Lopšelio grupių vaikams („Pelėdžiukai“, „Spinduliukai“, „Ežiukai“, „Pabiručiai“) sporto salėje (įėjimas per vidinį kiemelį);

„Zuikučių“, „Bitučių“, „Žiogelių“, „Giliukų“, „Lašiukų“, „Žirniukų“, „Bildukų“, „Žvirbliukų“ grupių vaikams pirmojo korpuso I-ajame įėjime;

„Dobiliukų“, „Obuoliukų“, „Skruzdėliukų“, „Aitvarėlių, „Boružėlių“, „Drugelių“, „Spalviukų“ grupių vaikams antrojo korpuso I-ajame įėjime.

Prie vartų jus sutiks darbuotojas, kuris padės Jums kilus neaiškumams. Tėvai, kurių vaikai pirmą dieną jausis nedrąsiai, galės palydėti juos iki grupės. Automobiliai į darželio teritoriją nebus įleidžiami. Visų prašome būti kantriais ir supratingais.

Informaciją apie konkrečią grupę, kurią lankys Jūsų vaikas, suteiks grupės mokytoja ir /arba rasite elektroniniame dienyne.

 

Su pagarba

Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ direktorė                                    Virginija Letukienė

 

Skip to content