GERBIAMI TĖVELIAI,

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad kiekvienais metais pagal galimybes remiate mūsų įstaigą, skirdami 2 proc., o nuo 2020 m. prašome skirti – 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.  Ši parama labai reikalinga. Jūsų dėka įstaiga tampa saugesne, patrauklesne, labiau atitinkančia mūsų visų lūkesčius.

Nutarę šią paramą skirti mūsų įstaigai , Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512  prašymą ir pateikę jį elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau – EDS). (Pavadinimas: Klaipėdos lopšelis-darželis “Puriena” ; paramos gavėjo kodas: 190420421). 

 

AČIŪ!

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“