Menu Close

GERBIAMI TĖVELIAI,

Norėdami užtikrinti saugų eismą darželio teritorijoje, labai prašome laikytis kelių eismo taisyklių! Būkite tolerantiški vieni kitiems, atkreipkite dėmesį į kelio ženklus, ištisinę geltoną liniją bei įrengtą perėją. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad transporto priemones galima statyti automobilių stovėjimo vietose už darželio teritorijos ribų. Nepalikite įjungtų mašinų variklių atvežę ar pasiimdami vaikus. Išmetamų dujų užterštu oru, kvėpuoja Jūsų pačių vaikai.

Jei atvykstate į įstaigą paspirtukais, dviračiais, riedučiais, juos palikti prie įėjimo į įstaigą arba laiptinių patalpose, tačiau nesivažinėkite įstaigos koridoriais.

Jūsų atsakingumas – puikus pavyzdys darželio vaikams! Dėkojame už Jūsų supratingumą!

Lopšelio-darželio „Puriena“ administracija

Skip to content