Menu Close

GERBIAMI TĖVELIAI

Prieš prasidedant vasaros atostogoms, kai dauguma vaikučių nelankys lopšelio-darželio, norime dar kartelį priminti bei atkreipti Jūsų dėmesį į mokesčių tvarką, patvirtintą Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016-05-26 sprendimu Nr. T2-143. Joje numatyta, kad atlyginimas už patiekalų gamybą –nekintantis mėnesio mokestis (15 Eur) – mokamas nepriklausomai nuo vaiko lankytų dienų skaičiaus. Šis mokestis neskaičiuojamas, jei įstaiga nevykdo ugdymo proceso ir 4 savaites per metus tėvų kasmetinių atostogų metu.

Mokestis skaičiuosis už birželio ir rugpjūčio mėn. (15×2 =30 eur.)

Mokėjimo už paslaugas tvarkos aprašas patalpintas darželio internetiniame puslapyje www.darzelispuriena.lt   Paslaugos Mokesčiai.

 

Gražios vasaros,

Darželio administracija

 

 

Skip to content