DŽIUGI NAUJIENA!

Siekiant skatinti lėlių teatro plėtrą, įprasminti vaikų ir suaugusiųjų meninį ugdymą bei laisvalaikį, 2022 m. vasario – spalio mėnesiais Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su miestų ir rajonų savivaldybių kultūros, kultūros ir švietimo skyriais, kultūros centrais rengia XXIV Lietuvos lėlių teatrų konkursą „Molinuko teatras“. Jame kviečiami dalyvauti visi šalies mėgėjų lėlių teatrai, veikiantys prie kultūros ir švietimo įstaigų.
Mūsų neformaliojo švietimo (teatro) mokytojos Dagnos Volkovaitės parengtas spektaklis “Obuolių istorijos” pateko į antrąjį, respublikinį, XXIV Lietuvos lėlių teatrų konkurso „Molinuko teatras“ turą. Vaidino – “Obuoliukų” grupės vaikai (Mokytojos Dangira Noreikienė ir Rūta Varašinskienė). Taip pat džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo ir taip pat į respublikinį turą pateko ir mokytojos Dagnos Volovaitės parengtas ir Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojų suvaidintas spektaklis “Lietaus tango” pagal to paties pavadinimo L.Remeikienės dainą.

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių