Menu Close

DĖL PRETENDENŲ, PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI, ATRANKOS

Nuo 2017 m. rugsėjo mėnesio 1 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Puriena“ į laisvas pedagoginių darbuotojų pareigybes, su pastovia darbo sutartimi, bus įdarbinti: Auklėtojai-14, priešmokyklinio ugdymo pedagogai-2, socialinis pedagogas-1, meninio ugdymo mokytojas-1, logopedas-1.

Siekiantys dirbti auklėtoju turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, būti baigę vieną iš mokytojų rengimo ikimokyklinėms įstaigoms arba edukologijos studijų krypties programų ir būti įgijęs auklėtojo kvalifikaciją.

Siekiantys dirbti socialiniu pedagogu turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, būti baigęs vieną iš mokytojų rengimo edukologijos studijų krypties programų ir įgiję socialinio pedagogo kvalifikaciją.

Siekiantys dirbti logopedu turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, būti baigęs vieną iš mokytojų rengimo edukologijos studijų krypties programų ir įgiję logopedo kvalifikaciją.

Siekiantys dirbti meninio ugdymo mokytoju turi turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, būti baigęs vieną iš mokytojų rengimo edukologijos studijų krypties programų ir įgiję muzikinį išsilavinimą.

Visi norintys dirbti pedagoginį darbą Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Puriena“ iki 2017 m. gegužės 19 d. 16 val. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.      Prašymas leisti dalyvauti atrankoje;

2.      asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3.      išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

4.      gyvenimo aprašymą;

5.      gali pateikti ir buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentus pristatyti adresu Naikupės 25 (I. Simonaitytės mokykla III korpusas, II aukštas, direktoriaus kabinetas) arba el. paštu puriena.klaipeda@gmail.com,arba registruotu laišku.

Atrankos būdas-pokalbis.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Virginija Letukienė, direktorė.

Kontaktinis tel. (8 46)  346 258, el. paštas puriena.klaipeda@gmail.com

Informacija paskelbta 2017-04-12.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


devyni − 2 =

Skip to content