DALINAMĖS INFORMACIJA

INFORMACIJA DĖL IKIMOKYKLINIŲ UGDYMO ĮSTAIGŲ DARBO VASARĄ

Kadangi Klaipėdos miesto savivaldybės administracija sulaukia daug klausimų dėl miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbo vasaros metu ir su šiuo klausimu susijusios tėvų apklausos, informuojame, kad, kaip ir kiekvienais metais, dalis ikimokyklinių įstaigų vieną vasaros mėnesį nedirbs. Įstaigose atliktų tėvų apklausų duomenys dar bus tikslinami, renkant informaciją, kokiam skaičiui vaikų bus reikalinga ikimokyklinio ugdymo paslauga liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Jokie sprendimai šiuo metu nėra priimti, o tėvų apklausa vykdoma anksčiau nei įprasta tuo tikslu, kad būtų galima kuo optimaliau sureguliuoti vasarą dirbančių įstaigų skaičių ir daugelis tėvų iš anksto galėtų planuoti savo kasmetines atostogas.

Primename, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigos dirbs visą birželio mėnesį, išskyrus tas, kuriose jau vyksta arba bus pradėti remonto darbai.

Švietimo skyrius

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis