,,Bitučių” grupės edukacinė išvyka – 2016 m.

Balandžio 27 dieną ,,Bitučių‘‘ grupės vaikai ir pedagogai svečiavosi Klaipėdos Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdyboje. Čia vaikai žiūrėjo mokomąjį filmuką apie tai, kaip išvengti pavojų, susipažino su gelbėtojų kasdienybe, darbo įrankiais ir įranga. Vaikus stebino galinga ugniagesių technika. Atsisveikindami su lydėjusiais ugniagesiais, vaikai neslėpė susižavėjimo ir teigiamų emocijų, krykštavo, kad tokios ekskursijos dar nėra turėję.

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2020 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“