Menu Close

Atsisveikinimo su eglute šventė – 2016 m.

Sausio 6 d.  vaikučiai atsisveikino su eglute.

Šventinį  rytą darželį aplankė   Trys  Karaliai. Jie visiems dalino saldžias dovanas, palinkėjo geros kloties, gražių pasiekimų, nuoširdžios draugystės.

Vaikai, susirinkę prie kalėdinės eglutės, kartu su Saule (auklėtoja G. Karaliūtė), Šaltuku (auklėtoja S. Momkienė), Nykštukais (auklėtojos S. Šiuipienė, I. Šimkienė, D. Birbilienė) ir  Girinuku (neformaliojo švietimo pedagoge D. Volkovaitė) dainavo daineles, šoko ratelius, prisiminė  šventinius eilėraščius, demonstravo karnavilinius kostiumus, dėkojo eglutei už susitikimą su Kalėdų seneliu, lauktas dovanas,  žaidimus ir gerą nuotaiką. Vaikai snaigėmis nuklojo takelį eglutei,  kad jai  lengva būtų keliauti į mišką, o  nukabintus  žaisliukus  pažadėjo  saugoti visus metus, kol eglutė vėl sugrįš.

no images were found

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


+ 5 = vienuolika

Skip to content