Atsisveikinimo su eglute šventė – 2016 m.

Sausio 6 d.  vaikučiai atsisveikino su eglute.

Šventinį  rytą darželį aplankė   Trys  Karaliai. Jie visiems dalino saldžias dovanas, palinkėjo geros kloties, gražių pasiekimų, nuoširdžios draugystės.

Vaikai, susirinkę prie kalėdinės eglutės, kartu su Saule (auklėtoja G. Karaliūtė), Šaltuku (auklėtoja S. Momkienė), Nykštukais (auklėtojos S. Šiuipienė, I. Šimkienė, D. Birbilienė) ir  Girinuku (neformaliojo švietimo pedagoge D. Volkovaitė) dainavo daineles, šoko ratelius, prisiminė  šventinius eilėraščius, demonstravo karnavilinius kostiumus, dėkojo eglutei už susitikimą su Kalėdų seneliu, lauktas dovanas,  žaidimus ir gerą nuotaiką. Vaikai snaigėmis nuklojo takelį eglutei,  kad jai  lengva būtų keliauti į mišką, o  nukabintus  žaisliukus  pažadėjo  saugoti visus metus, kol eglutė vėl sugrįš.

[Galerija nerasta]

Paieška

Klaipėdos lopšelis-darželis ,,PURIENA”

Įmonės kodas: 190420421
Įstaigos tipas: lopšelis-darželis
Ugdomoji kalba: lietuvių
Direktorė: Virginija Letukienė

Draugaukime

El. dienynas

El. dienynas

Steigėjas

Steigėjas

Svarbu

Svarbu

Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“
Įstaigos kodas 190420421

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė Virginija Letukienė

Naikupės g. 27, LT-93202 KLAIPĖDA
Tel./faks. 8~46 346258
El. paštas: puriena.klaipeda@gmail.com
Interneto tinklalapis: www.darzelispuriena.lt

2023 © Klaipėdos vaikų l-d „Puriena“